KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13051013
nr 1305 1013
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Snäckan, Stranden & Stjärnbilden, Signerade, 100-upplaga, bladets mått: 32x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:37:36
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist